Matematika teatre arba kaip ropoja zebrai ant raudono kilimo

Matematika teatre arba kaip ropoja zebrai ant raudono kilimo

Kaip suvaidintum zebrą ar raudono kilimo ceremoniją? Ar tikrai gebi skaičiuoti iki trijų?  Šias ir daugelį kitų įdomių užduočių teko atlikti moksleiviams iš Tauragės, kurie vasaros pabaigoje atvyko į legendomis apipintą Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą.

Moksleivius šiltai pasitiko aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Ji jaunuoliams papasakojo apie teatro istoriją, aktoriaus gyvenimo rutinos ypatumus ir netikėtumus bei pravedė teatrinį užsiėmimą „Kūrybinė laboratorija”.

Edukacijos tikslas - skatinti kūrybiškumą, originalių idėjų įgyvendinimą, komandinio darbo svarbos suvokimą, ugdyti meninius gebėjimus. Svečiai supažino su scenos judesiu ir kalba, teatrinės raiškos priemonėmis: žaidė smagius žaidimus, atliko netikėtus pratimus, padedančius ugdyti socialinius įgūdžius, bendradarbiauti bei pažinti savo vidinį pasaulį.

Užsiėmimo metu jaunuoliams teko suplojimais, treptelėjimais ir pauzėmis skaičiuoti iki trijų (patikėkite, tai – nelengva), kūno kalba pavaizduoti įvairius objektus bei atlikti komandines užduotis.

Jei ir Tu norėtum linksmai ir prasmingai praleisti laiką Juozo Miltinio dramos teatre kreipkis į Panevėžio regioninio karjeros centro profesinio veiklinimo koordinatorę Tanią Paškevičienę el.p. tania.paskeviciene@uzt.lt. Bus tikrai smagu!

 

Straipsnį parengė Panevėžio regioniniame karjeros centre savanoriaujantys Emilija ir Gvidas.