Pažintis su IOCO Packaging įmone

2023-04-20 Karjeros specialistams
Pažintis su IOCO Packaging įmone

Ar Jums pažįstami šie produktai? Pasakysite – žinoma, kasdien su jais susiduriame! O ar žinote kur ir kokiu būdu pagamintos šių produktų pakuotės?

Ogi Panevėžyje jau 30 metų veikiančioje įmonėje IOCO Packaging!  

Nustebote? Nustemba ir dažnas panevėžietis. Įmonė lanksčiomis pakuotėmis, skirtomis maisto pramonei aprūpina ne tik Lietuvos įmones, bet ir kaimynines Baltijos šalis bei daugelį Europos maisto pramonės kompanijų. Net 80 proc. įmonės gaminamų pakuočių yra perdirbamos ir paženklintos perdirbimo ženklu, kas vartotojui palengvina pakuotės rūšiavimą, bet įmonė turi ambicijų, šį skaičių padidinti iki 100 proc. Įmonė nuolatos ieško veiksmingesnių būdų, kurie padėtų mažinti bet kokį neigiamą poveikį aplinkai, nes IOCO Packaging bendruomenė mato prasmę būti aplinką tausojančios Lietuvos dalimi.

Panevėžio r.  Velžio gimnazijos mokiniai turėjo puikią progą apsilankyti šioje įmonėje, susipažinti su technologijomis, veiklos procesu, apžiūrėti įmonės sandėlį, gamybos bei administracines patalpas, susipažinti su įvairių, čia dirbančių profesijų atstovais, karjeros galimybėmis, įmonės gaminama produkcija, o smagiausia- savo akimis pamatyti pagamintas, kasdienybėje naudojamų produktų pakuotes.

Negana to, susitikimo pabaigoje, mokinių džiaugsmui, visi buvo pavaišinti Dadu ledais. Juk šių ledų pakuotės pagamintos būtent IOCO Packaging.

Įmonė visada džiaugiasi priimdama mokinius, o matydama jų smalsias akis, mato, galbūt, būsimus kolegas. Panevėžio regioninis karjeros centras dėkoja IOCO Packaging, UAB už bendradarbiavimą ir aktyvų įsitraukimą į profesinio orientavimo veiklas.

Jei Jūsų mokyklos mokiniams įdomu sužinoti ką reiškia IOCO, susipažinti šia įmone, jos veikla bei čia dirbančių žmonių profesijomis, rašykite elektroninį laišką profesinio veiklinimo ir partnerysčių koordinatorei Taniai ir rezervuokite pažintinį vizitą: Tania.Paskeviciene@uzt.lt