Sveiki atvykę į karjerastau.lt

Nori užsiregistruoti į renginį?

Reikės Tavo vardo ir pavardės, elektroninio pašto adreso, telefono numerio. Šiuos duomenis renkame, kad galėtume su Tavim susisiekti pasikeitus renginio planams, pakviesti į nuotolinį renginį ir kitais renginio klausimais. Po renginio norėtume sužinoti Tavo nuomonę apie jį. Tavo nurodytu elektroninio pašto adresu atsiųsime kelis klausimus. Duomenis naudos tik registraciją karjerastau.lt paskelbęs „Karjeras“ specialistas. Jie bus saugomi iki 3 mėn. po renginio, o po to ištrinami.

Nori užsisakyti naujienlaiškį ir apie įvykius sužinoti pirmas?

Prireiks tik Tavo elektroninio pašto adreso, kurį saugosime kol nenuspręsi naujienlaiškio atsisakyti. Jį naudos tik karjerastau.lt administratorius, svetainės naujienoms siųsti.

Turi daugiau klausimų apie Tavo asmens duomenų tvarkymą?

Susisiek su duomenų tvarkytojų – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru: bendra informacija: www.lmnsc.lt, Tel. Nr. 85 276578, elektroninio pašto adresas info@lmnsc.lt; klausimams dėl asmens duomenų apsaugą – ada@lmnsc.lt, tel. 852773614.

Tavo pateiktus duomenis tvarkome vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento) reikalavimais.

Slapukai

Slapukai yra Tavo naršyklėje saugomas nedidelis tekstinis failas, kuris gerina karjerastau.lt veiklą. Trumpalaikis slapukas padeda Tau sklandžiai naršyti svetainėje, o ilgalaikis slapukas - Tave atpažįnti dar kartą apsilankius.

Karjerastau.lt naudojame trečiosios šalies slapukus – bendrovės „Google, Inc.“ programą „Google Analytics". Ji padeda analizuoti svetainės lankomumą. „Google Analytics“ anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi svetaine, bei kokios jos dalys buvo naršomos. Šie slapukai yra sukurti „Google Analytics“, plačiau apie juos http://www.google.com/analytics.

Slapukus gali kontroliuoti ir (arba) pašalinti, kaip tai padaryti gali rasti svetainėje AllAboutCookies.org

Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.

Pavadinimas Aprašymas Galiojimo laikas
CMSSESSIDX Standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai palaikyti. Trumpalaikis Seanso slapukai. Iki interneto svetainės lango uždarymo
cookie_consent Slapukas, naudojamas atpažinti ar sutikote su slapukų naudojimu mūsų svetainėje 3 metai
_ga Šis slapukas naudojamas norint nustatyti unikalius puslapio lankytojus ir jis atnaujinamas kiekvieno puslapio rodinyje. Be to, šiam slapukui suteikiamas unikalus identifikatorius, kurį „Google Analytics" naudoja siekiant užtikrinti slapuko galiojimą ir prieinamumą kaip papildomą saugumo priemonę. Iki sesijos pabaigos
_gat Šis slapukas naudojamas „Google Analytics" siekiant riboti užklausų dažnumą. Iki sesijos pabaigos
_gid Šis slapukas naudojamas „Google Analytics" siekiant atskirti vartotojus. 24 valandos